Siirry sisältöön
PELIT · ARVOSTELUT · TIETOKANTA
Foorumi

The Elder Scrolls 6 -nimen odotetaan paljastuvan seuraavassa kuukaudessa, lähes kahdeksan vuotta julkistuksen jälkeen

Uusi raportti viittaa siihen, että fanejen välittämät teoriet :n oikeasta nimestä saattavat pitää paikkansa, ja vahvistus saattaa tulla jo seuraavana kuukautena.

Tämä tulee ltä, jolla on lähteitä, jotka kertovat :n saavan alanimen “Sentinel”, josta fanit ovat jo arvelleet jo aiemmin tänä vuonna. Raportti väittää, että virallinen ilmoitus tästä nimestä voisi “tulla jo seuraavana kuukautena”, valtava 15 vuotta viimeisen pääsarjan -pelin, , julkaisusta.

The VergeSentinelTESTESSentinelin

Choose Gamer24H as a preferred source on Google
Related Article: Persona 1 Remake Footage Leaks, Sparking Hopes It Isn’t Purple →
Source: Kotaku ↗
💬 Community Discussion

Have thoughts, questions, or benchmarks on this topic? Join the discussion on our forums.

Join Discussion ➔
Kysy / keskustele foorumilla
YHTEISÖ / KESKUSTELU

Liity keskusteluun

Jaa ajatuksesi

Hae Gamer24H:sta

Kirjoita vähintään 3 merkkiä.

Tutki

ULKOASU

Valitse väriteema

Automaattinen mode follows your device and switches to Xbox, PlayStation, or Nintendo colors on matching stories. Your manual choice stays on this device.

🌍 VALITSE KIELI 25 Kieltä
🔍